Forum V Rzeczpospolita Polska Strona Główna V Rzeczpospolita Polska
VRP jest to forum i gra polityczna. W której możesz zostać prezydentem lub posłem, założyć swoją partie albo zostać dziennikarzem i przeprowadzać wywiady z politykami V Rzeczypospolitej Polskiej.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nr 2 - Nowa konstytucja!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum V Rzeczpospolita Polska Strona Główna -> Szymon Majewski Show
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon Majewski
Lider partiiDołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 167
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Wto 20:07, 25 Kwi 2006    Temat postu: Nr 2 - Nowa konstytucja!

3 maja 2006 PiS uchwali nową konstytucję. Jest ukrywana w największej tajemnicy przed mediami ale nam udało się do niej dotrzeć. Warto zaznaczyć iż konstytucja IV RP to obok katechizmu Ojca Dyrektora najwyższe prawo IV RP.
Zapraszamy do lektury:

Preambuła

W trosce o własne kieszenie, dopchawszy się do stołków po latach rządów bolszewików, my, wybrańcy Narodu Polskiego tj. wszystkich obywateli wierzących w Naszego Boga, Maryję zawsze dziewicę i jego świętojebliwość Ojca Dyrektora powołujemy niniejszym aktem IV Rzeczspowitą PiS-ką:

Art. 1
Państwo Polskie jest Rzecząspowitą PiS-ką.

Art. 2
1. RP kieruje się dobrem wszystkich wierzących obywateli i urzeczywistnia w życiu naukę Kościoła Toruńskokatolickiego, oraz Jego Świętojebliwości Ojca Dyrektora.
2. Polska Zjednoczona Partia Radiosłuchaczy jest przewodnią siłą narodu.
3. W RP panuje wolność wyznania. Można przystąpić do dowolnego koła Rodziny Radia Maryja.
4. Tolerancja religijna - wykreślono


Art. 4
1. Prezydent RP reprezentuje państwo na zewnątrz oraz powołuje według własnej woli Prezesa Rady Ministrów.
2. Prezydent RP jest wybierany w wyborach powszechnych. Na ten urząd może kandydować jedynie osoba posiadająca bliźniacze rodzeństwo i grająca w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc".
3. Bliźniacze rodzeństwo Prezydenta RP zastępuje go na tym urzędzie w wypadku śmierci lub czasowej niezdolności do sprawowania rządów. Bliźniacze pokrewieństwo pozwala na taką podmianę bez zbędnej zmiany portretów Prezydenta RP, które jako nowe godło Państwa wiszą we wszystkich urzędach, szkołach i domach.
4. Prezydent RP jest wybierany na kadencję trzydziestostoletnią i może być powtórnie wybrany tylko raz.

Art. 5
1. Władza ustawodawcza w RP należy do Sejmu oraz Senatu.
2. Prezydent RP posiada inicjatywę ustawodawczą. W przypadku odmowy postąpienia z jego wolą, prezydent ma prawo rozwiązać parlament.
3. Sejm i Senat opiniują każdą uchwałę Prezydenta RP.
4. Prezydent RP nie musi się kierować opinią Parlamentu.
5. I sekretarza KC Polskiej Zjednoczonej Partii Radiosłuchaczy wyznacza Ojciec Dyrektor.

Art. 6
1. Sejm liczy 1000 posłów.
2. Senat liczy 500 senatorów.
3. Sejm i Senat mają kadencję pięcioletnią i są wyłaniane w wyborach powszechnych.
4. Do Sejmu mogą kandydować jedynie osoby posiadające zaświadczenie o działalności w solidarnościowej konspiracji w ciemnych czasach naszej Ojczyzny (lata 1944-1989); w przypadku młodszych, wychowanych już w III lub IV RP, osób wystarczy legitymacja Porozumienia Centrum, Prawa i Sprawiedliwości, Polskiej Zjednoczonej Partii Radiosłuchaczy lub Młodzieży Wszechpolskiej; ponadto od obywateli płci męskiej wymagane jest posiadanie zaświadczenia od proboszcza swojej parafii o byciu ministrantem przez czas conajmniej 3 lat, a od obywatelek płci żeńskiej zaświadczenia, również od proboszcza, o dziewictwie.
5. Polska Zjednoczona Partia Radiosłuchaczy jest jedyną partią w istniejącym pluraliźmie partyjnym.
6. Każdy może zapisać się do partii politycznej, pod warunkiem, że jest nią Polska Zjednoczona Partia Radiosłuchaczy.

Art. 7
1. Władza sądownicza należy do sądów powszechnych i wojskowych.
2. Sędziów wybierają posłowie i senatorowie ze swojego grona.
3. Prezydent RP jest Sędzią Najwyższym i stanowi instancję odwoławczą od każdego wyroku. Prezydent RP stosuje prawo łaski.
4. Ustęp 3 niniejszego artykułu nie stoi w sprzeczności z wyznawaną przez Państwo doktryną, iż to Pan Bóg sprawuje Sąd Ostateczny.

Art. 8
1. Wszyscy urzędnicy konstytucyjni sprawują swoje funkcje honorowo i nie żądają w zamian żadnego wynagrodzenia.
2. Jednak mając na względzie ich światłe rządy Naród Polski wynagradza ich wbrew ich woli i skromności.
3. Wynagrodzenie takie wynosi równowartość 50 średnich pensji przeciętnego dyrektora.

Art. 9
1. Wszelkie zapisy w niniejszej konstytucji mówiące o wyborach powszechnych należy rozumieć jako wybory, w których prawo głosu mają wszyscy obywatele powyżej 18 roku życia.
2. Wybory są równe, co oznacza, iż głos członka Prawa i Sprawiedliwości liczy się jako 10 głosów, a zwykłego obywatela jako 5 głosów. Przynależność w przeszłości do partii lewicowej odbiera dodatkowo 3 głosy; regularne uczestnictwo w Mszy Św. dodaje 1 głos, a nieuczestnictwo odbiera 1 głos. Zaliczona w ciągu ostatniego roku przed wyborami pielgrzymka do Watykanu, Jasnej Góry, Lichenia lub Wadowic dodaje 2 głosu. Zero głosów ma każdy były członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, Socjaldemokracji RP, Platformy Obywatelskiej lub Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
3. Wybory są tajne, co znaczy, że tylko członkowie komisji wyborczej mają prawo potajemnie sprawdzić na kogo oddał swój głos obywatel.

Art. 10
1. Konstytucje RP może zmienić według swej woli Prezydent RP.
2. Konstytucja RP określa całkowity zamknięty schierarchizowany katalog żródeł prawa powszechnie obowiązującego: Konkordat, Katechizm, Konstytucja RP, Ustawy, Rozporządzenia.
3. Wszelkie umowy międzynarodowe są podpisywane dla celów politycznych Prezydenta RP i jego brata. Nie są one obowiązującymi źródłami prawa i nie traktujemy ich poważnie. Wyjątek stanowi Konkordat.
4. Jedynej słusznej obowiązującej wykładni prawa może dokonywać Ojciec Dyrektor oraz za jego zgodą: Prezydent RP, jego homo-brat, Piękny Roman, Andrzej Lepper i inne określone przez Ojca Dyrektora po(d)mioty.
5. Konstytucja RP wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
6. Ze względu na konieczność osądzenia bolszewickich zbrodniarzy oraz w trosce o lekkomyślność obywateli zostaje wprowadzona zasada prawa: "Lex retro agit" - Prawo działa wstecz.

Art. 11
W obawie przed reakcja Stworzyciela tego świata po zapoznaniu sie z treścia tej konstytucji (czyt. jednoczesną śmiercią Prezydenta RP i jego następcy) Unia Europejska zobowiązuje się bezwarunkowo i niezwłocznie sklonowac wyżej wymienionych.

Art. 12
1. Gwarantuje się wolność zakładania i działania innych partii politycznych; nie gwarantuje się późniejszej wolności.
2. Przynajmniej jeden członek KC PZPR ma obowiązek przemawiać w Radiu Maryja minimum raz w tygodniu; w dodatku w taki sposób, by zwiększyć oglądalność i przychody z reklam.
3. Dzień 3 maja każdego roku obchodzony jest jako "Święto Konstytucji IV RP".
4. Dzień 22 lipca każdego roku obchodzony jest jako "Święto 22 Lipca".
5. Oficjalnie świętuje się także urodziny Ojca Dyrektora, Prezydenta RP i jego brata oraz Radia Maryja. Urodziny Ojca Dyrektora obchodzi się jako Święta Bożego Narodzenia.

Art. 13
1. Radio Maryja i Telewizja Trwam to jedyne media publiczne.
2. Ojciec Dyrektor może wydać koncesję pozwalającą na działalność mediów prywatnych.
3. Media prywatne mają zapewnioną niezależność programową, choć wiadomo, że z własnej nieprzymuszonej woli będą nadawać tylko powtórki programów publicznej telewizji i radia.
4. Zapewnia się wolność słowa; nie zapewnia się późniejszej wolności.
5. W każdej redakcji powinni być zatrudnieni niezależni eksperci czuwający nad publikowanymi/emitowanymi informacjami.
6. Każdy niezależny ekspert musi posiadać legitymację PZPR.
7. Parady Równości są zakazane.

Art. 14
1. Małżeństwo wyłącznie jako związek kobiety i mężczyzny, uznaje się za zawarte za zgodą Komisji Rewizyjnej Rodziny Radia Maryja.
2. Rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rodziny Radia Maryja.
3. Rodzina Radia Maryja ma prawo odebrać prawa rodzicielskie, w przypadku odchyleń w wychowywaniu w jedynie słusznej wierze - wierze w nieomylność Ojca Dyrektora.
4. Nie ma innych orientacji seksualnych. Istnieją jednak ciężkie choroby psychiczne jak Homoseksualizm, które zostaną objete specjalną opieką Komisji Normalności im. jurnego Jareczka Bliźniaka.
5. Wszelkie spekulacje i pomówienia nt. tzw. odmiennej orientacji brata bliźniaka Prezydenta RP, będą podlegały przepisom "Naszego Kodeksu Karnego".
6. Tylko Małżeństwo ma prawo do pożycia seksualnego.
7. Pożycie seksualne służy tylko i wyłącznie, poczęciu nowych obywateli RP.
8. Uprawiane w każdym innym celu i stosunku społecznym wykluczającym małżeństwo, będzie ścigane przez wszechobecne organy kontroli.
9. Zabronione jest odczuwanie przyjemności ze stosunku seksualnego.
10. Wszelkie środki antykoncepcyjne oraz aborcja jako dzieła szatana i masonów są całkowicie zabronione.
11. Każdy nowo narodzony obywatel RP płci męskiej ma na drugie imię Lech albo Jarosław (wyjątek stanowi przypadek gdy dziecko na pierwsze imię ma Tadeusz oraz nazwisko zaczynające się na literę R)

Art. 15
1. RP chroni własność i prawo dziedziczenia na rzecz fundacji Lux Veritatis, o ile Ojciec Dyrektor nie postanowi inaczej.
2. Istnieje obowiązek odprowadzania od każdej nowo nabytej własności, podatku na rzecz fundacji Lux Veritatis z dopiskiem: Nadajnik na Marsie
3. Wielkość tego podatku określa Ojciec Dyrektor.
4. Sprawozdania finansowe instytucji państwowych, kościelnych oraz państwowo - kościelnych ze względu na wysoki interes społeczny, są utajnione. Również przed wszystkimi organami kontroli.

Art. 16
1. W RP językiem urzędowym jest język polski. Uwaga na polskojęzycznych masonów, żydów, niemców i komunistów.
2. Z języka polskiego zostają wykreślone takie słowa jak: Homofob, Antysemita, Fanatyk Religijny i Rasista.

Art. 17
1. Hymnem RP jest singiel Radia Maryja
2. Tekst hymnu określa Prezydent RP, za zgodą Ojca Dyrektora.

Art. 18
1. Stolicą RP jest Warszawa.
2. Na specjalnych prawach określonych w ustawie funkcjonuje miasto Toruń.

Art. 19
1. Sejm może powołać Komisję Śledczą do każdej sprawy.
2. Komisja Śledzca może badać wszystkie i tylko te sprawy, w które nie jest zamieszane PZPR, Prezydent RP, jego bliźniak i Ojciec Dyrektor

Art. 20
1. Podstawową jednostką samorządu terytorialnego RP jest Nasza parafia.
2. Wszystkie urzędy w samorządzie terytorialnym są obsadzane z góry przez PZPR.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Keevan
Lider partiiDołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:23, 25 Kwi 2006    Temat postu:

kapitalne Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zenek Łod Benka
Członek partiiDołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 20:28, 25 Kwi 2006    Temat postu:

Dołączam się.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tammy4768
Gość


PostWysłany: Czw 10:48, 08 Lut 2007    Temat postu: Good opinion

[link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london to amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from amsterdam to uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight uk amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap return flight to amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to bangkok [link widoczny dla zalogowanych] airfare bangkok cheap flight ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to bangkok thailand [link widoczny dla zalogowanych] airfare bangkok cheap dirt flight hotel thailand [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london bangkok [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from bangkok to uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from bangkok [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from singapore to bangkok [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from bangkok to london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to barcelona [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight barcelona spain [link widoczny dla zalogowanych] barcelona cheap flight greece [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from barcelona [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london to barcelona [link widoczny dla zalogowanych] brazil cheap flight [link widoczny dla zalogowanych] brazil brazil brazil cheap discounted flight flight ticket [link widoczny dla zalogowanych] brazil cheap flight paris [link widoczny dla zalogowanych] airfare brazil brazil brazil cheap flight ticket [link widoczny dla zalogowanych] brazil cheap flight greece [link widoczny dla zalogowanych] brazil cheap flight ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to chicago [link widoczny dla zalogowanych] cheap cheap chicago flight hotel [link widoczny dla zalogowanych] cheap chicago flight hotel new york [link widoczny dla zalogowanych] booking cheap chicago flight hotel [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight and hotel to chicago [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from chicago to london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from chicago [link widoczny dla zalogowanych] cheap chicago chicago flight hotel [link widoczny dla zalogowanych] cheap china flight [link widoczny dla zalogowanych] airfare cheap china china flight flight [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to dubai [link widoczny dla zalogowanych] cheap dubai flight from mumbai [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from dubai [link widoczny dla zalogowanych] cheap dubai flight from london [link widoczny dla zalogowanych] all4dubai.com cheap dubai flight [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from dubai to uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap dubai flight hotel [link widoczny dla zalogowanych] cheap business class flight dubai [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to dublin [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from dublin [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to dublin [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to dublin ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight dublin london [link widoczny dla zalogowanych] cheap dublin flight from new york [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to dublin with ryan air [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to egypt [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to florida [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to orlando florida [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to miami florida [link widoczny dla zalogowanych] air cheap cheap flight florida ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap air flight to florida [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight florida ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to tampa florida [link widoczny dla zalogowanych] airline cheap flight florida [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to florida from uk [link widoczny dla zalogowanych] air cheap flight florida orlando [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to florida from toronto [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight germany [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from germany [link widoczny dla zalogowanych] cheap europe flight germany [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight frankfurt germany [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight germany ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from germany uk [link widoczny dla zalogowanych] airline cheap flight germany ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from germany london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight germany munich [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap cheap flight fly fly hawaii hawaii hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap air flight to hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to honolulu hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight ticket to hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap airline flight to hawaii [link widoczny dla zalogowanych] airfare cheap flight hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to maui hawaii [link widoczny dla zalogowanych] cheap travel hawaii flight [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to india [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight india ticket [link widoczny dla zalogowanych] air cheap flight india india ticket tour travel [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from uk to india [link widoczny dla zalogowanych] cheap air flight to india [link widoczny dla zalogowanych] cheap domestic flight in india [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight in india [link widoczny dla zalogowanych] cheap domestic flight india [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight goa india [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight india paris [link widoczny dla zalogowanych] cheap uk flight to india [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from india [link widoczny dla zalogowanych] air cheap flight india ticket travel [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to india from london [link widoczny dla zalogowanych] air air cheap flight india sahara ticket travel [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to dublin ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to ireland uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from new york to ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from ireland to uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to australia from ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to london from ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to northern ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap australia flight ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to cork ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from ireland to usa [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from canada to ireland [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from ireland prague to [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight italy [link widoczny dla zalogowanych] airfare cheap flight italy rome ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight hotel italy milan rome venice [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight italy rome [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight italy venice [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight florence italy [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from italy [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to jamaica [link widoczny dla zalogowanych] cheap edmonton flight from jamaica [link widoczny dla zalogowanych] air cheap flight jamaica [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to kingston jamaica [link widoczny dla zalogowanych] cheap air flight with air jamaica [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to montego bay jamaica [link widoczny dla zalogowanych] air air cheap flight jamaica paris [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to las vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight hotel las vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight las ticket vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight fly las vegas [link widoczny dla zalogowanych] air cheap flight las vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap cheap finder flight flight las vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight las nv vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to las vegas nevada [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight las paris vegas [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london paris [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to new york [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london uk [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london toronto [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to dublin [link widoczny dla zalogowanych] airline cheap cheap flight london ticket [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to paris [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight london new york [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to london england [link widoczny dla zalogowanych] airfare airfare cheap cheap flight london madrid paris [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to london from glasgow [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from manchester to london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight dublin london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to amsterdam [link widoczny dla zalogowanych] cheap cheap finder flight flight london [link widoczny dla zalogowanych] cheap dubai flight from london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from toronto to london [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to london heathrow [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to malaga [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to malaga spain [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from uk to malaga [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight from london to malaga [link widoczny dla zalogowanych] cheap air flight malaga [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to manila [link widoczny dla zalogowanych] cheap flight to manila philippine [link widoczny dla zalogowanych] chandelier [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier earring [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier shades [link widoczny dla zalogowanych] wrought iron chandelier [link widoczny dla zalogowanych] antique chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier lamp shades [link widoczny dla zalogowanych] chandelier lighting [link widoczny dla zalogowanych] contemporary chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier part [link widoczny dla zalogowanych] mini chandelier [link widoczny dla zalogowanych] modern chandelier [link widoczny dla zalogowanych] glass chandelier [link widoczny dla zalogowanych] murano chandelier [link widoczny dla zalogowanych] black chandelier [link widoczny dla zalogowanych] italian chandelier [link widoczny dla zalogowanych] iron chandelier [link widoczny dla zalogowanych] swarovski crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier iron wrought [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier holder [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier pillar [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier votive [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier iron [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier cover [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier hanging [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier outdoor [link widoczny dla zalogowanych] wax candle chandelier [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier electric [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier real [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier crystal [link widoczny dla zalogowanych] candle ceiling chandelier [link widoczny dla zalogowanych] candle cart chandelier checkout view [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier faux [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier light [link widoczny dla zalogowanych] brass candle chandelier [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier victorian [link widoczny dla zalogowanych] candle chandelier cheap [link widoczny dla zalogowanych] chandelier accessory crystal [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] swarovski crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] discount crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier part [link widoczny dla zalogowanych] black crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] replacement crystal for chandelier [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier earring [link widoczny dla zalogowanych] mini crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] antique crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier light [link widoczny dla zalogowanych] schonbek crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] small crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] waterford crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] wholesale chandelier crystal [link widoczny dla zalogowanych] chandelier crystal lighting [link widoczny dla zalogowanych] crystal chandelier prism [link widoczny dla zalogowanych] iron and crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] wrought iron crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] baccarat crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] bohemian crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier crystal custom [link widoczny dla zalogowanych] chandelier crystal glass [link widoczny dla zalogowanych] chandelier fruit crystal [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier deer [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier elk [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier make [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier lighting [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier reproduction [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier faux [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier lamp [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier moose [link widoczny dla zalogowanych] antler cart chandelier checkout view [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier kit [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier deer make [link widoczny dla zalogowanych] antler chandelier resin [link widoczny dla zalogowanych] antique crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] how to clean a crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] how to make a deer antler chandelier [link widoczny dla zalogowanych] how to make antler chandelier [link widoczny dla zalogowanych] how to make a deer antler chandelier [link widoczny dla zalogowanych] chandelier crystal vintage [link widoczny dla zalogowanych] waterford crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] white crystal chandelier [link widoczny dla zalogowanych] wholesale chandelier crystal [link widoczny dla zalogowanych] below chandelier crystal great wholesale [link widoczny dla zalogowanych] computer table [link widoczny dla zalogowanych] laptop computer table [link widoczny dla zalogowanych] corner computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer turn table [link widoczny dla zalogowanych] portable computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table design [link widoczny dla zalogowanych] computer training table [link widoczny dla zalogowanych] home computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table for kid [link widoczny dla zalogowanych] glass computer table [link widoczny dla zalogowanych] small computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table desk [link widoczny dla zalogowanych] child computer table [link widoczny dla zalogowanych] cheap computer table [link widoczny dla zalogowanych] wood computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table and chair [link widoczny dla zalogowanych] computer end table [link widoczny dla zalogowanych] computer printer table [link widoczny dla zalogowanych] folding computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table black [link widoczny dla zalogowanych] computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer laptop table [link widoczny dla zalogowanych] computer corner table [link widoczny dla zalogowanych] computer table turn [link widoczny dla zalogowanych] computer portable table [link widoczny dla zalogowanych] computer design table [link widoczny dla zalogowanych] computer table training [link widoczny dla zalogowanych] computer home table [link widoczny dla zalogowanych] computer kid table [link widoczny dla zalogowanych] computer glass table [link widoczny dla zalogowanych] computer small table [link widoczny dla zalogowanych] computer desk table [link widoczny dla zalogowanych] child computer table [link widoczny dla zalogowanych] cheap computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table wood [link widoczny dla zalogowanych] chair computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer end table [link widoczny dla zalogowanych] computer printer table [link widoczny dla zalogowanych] computer folding table [link widoczny dla zalogowanych] black computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer lab table [link widoczny dla zalogowanych] computer lap table [link widoczny dla zalogowanych] lap top computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer glass table tempered [link widoczny dla zalogowanych] computer coffee table [link widoczny dla zalogowanych] cheap computer table [link widoczny dla zalogowanych] chair computer natural table writing [link widoczny dla zalogowanych] bed computer table [link widoczny dla zalogowanych] adjustable computer table [link widoczny dla zalogowanych] computer table for kid [link widoczny dla zalogowanych] computer table desk [link widoczny dla zalogowanych] computer table design [link widoczny dla zalogowanych] black computer table [link widoczny dla zalogowanych] mobile computer table [link widoczny dla zalogowanych] mobile laptop computer table [link widoczny dla zalogowanych] ikea child furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea dining room furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture store [link widoczny dla zalogowanych] bedroom furniture ikea planner store [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture usa [link widoczny dla zalogowanych] ikea office furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea sofa store [link widoczny dla zalogowanych] ikea kid furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea bedroom furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture online store [link widoczny dla zalogowanych] ikea child furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea kitchen usa [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture uk [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture canada [link widoczny dla zalogowanych] ikea baby furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea home furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea like furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture catalog [link widoczny dla zalogowanych] ikea dining room furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea home office furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea living room furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture canada [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture catalog [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea malaysia [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture online store [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture store [link widoczny dla zalogowanych] bedroom furniture ikea planner store [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea sofa store [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture online store [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture store uk [link widoczny dla zalogowanych] ikea furniture store uk [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea uk [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea store uk [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea usa [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea kitchen usa [link widoczny dla zalogowanych] ikea home furniture [link widoczny dla zalogowanych] ikea home office furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture home ikea kid [link widoczny dla zalogowanych] ikea kid furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture home ikea kid [link widoczny dla zalogowanych] ikea living room furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture general ikea living room [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea office [link widoczny dla zalogowanych] furniture home ikea office [link widoczny dla zalogowanych] ikea patio furniture [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea store [link widoczny dla zalogowanych] bedroom furniture ikea planner store [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea usa [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea office [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea sofa store [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea kid [link widoczny dla zalogowanych] bedroom furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea online store [link widoczny dla zalogowanych] child furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea kitchen usa [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea uk [link widoczny dla zalogowanych] canada furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] baby furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] furniture home ikea [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea like [link widoczny dla zalogowanych] catalog furniture ikea [link widoczny dla zalogowanych] dining furniture ikea room [link widoczny dla zalogowanych] furniture home ikea office [link widoczny dla zalogowanych] furniture ikea living room
Powrót do góry
Gary
Gość


PostWysłany: Pią 11:07, 04 Maj 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] <a href="http://496268858f8505c515676e616a5e82e7-h.ghoiou0.info">496268858f8505c515676e616a5e82e7</a> [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] http://496268858f8505c515676e616a5e82e7-b3.ghoiou0.info 196c3da0ce3e9a23267e7eab02ad2b11
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum V Rzeczpospolita Polska Strona Główna -> Szymon Majewski Show Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin